صفحه خانگی|افزودن به علاقه مندی ها
 

شما می توانید،
با این سیستم مدیریت محتوای فارسی
سایت ها و یا وبلاگ های مختلفی راه اندازی کنید.

 
تبلیغات
نحوه نمایش مطالب: تاریخ | امتیاز | بازدیدها | نظرات | الفبایی

لوله های پنج لایه

توسط: alireza در 28-09-1393, 00:11
3
1) اتصال بین سیستم لوله­ کشی پنج لایه و سیستم لوله­ کشی فلزی
جهت ارتباط بین مهره ماسوره پنج لایه با رزوه مقابل، لازم است تک اورینگ ماسوره داخل پخ 45 درجه اتصال قرار گیرد. به علت اینکه اتصالات فلزی فاقد چنین شرایطی هستند لذا مجاز به ارتباط مستقیم مهره ماسوره پنج لایه و رزوه اتصالات سیستمهای فلزی نمی­باشیم و حتماً باید از اقلامی مانند مغزی و تبدیلها بعنوان واسطه مهره ماسوره پنج لایه ورزوه سیستمهای فلزی استفاده نماییم.


مقدمات قبل از اجرای گرمایش کف

توسط: alireza در 5-08-1391, 06:29
0

[page=2]گرمایش کف[/page]
-مجری قبل از شروع به كار باید ابزار كامل در اختیار داشته باشد.
این ابزار عبارتند از قیچی، كالیبراتور، فنر و ابزار متفرقه(آچار فرانسه، پیچ گوشتی، دریل و مته)

-كلیه لوله‌كشی‌ها در كف( لوله‌كشی فاضلاب ، برق، برق ترموستات‌های گرمایش كفی، آبرسانی و خطوط اصلی سیستم گرمایش كفی)انجام شوند.

- ایزولاسیون كف در نقاط لازم مانند آشپزخانه‌ها و سرویس‌ها انجام شود و جعبه كلكتور گرمایش كفی نیز در محل مشخص شده در نقشه نصب شود.

- روی تمام لوله‌های اجرا شده در كف با ملات پوشیده و یك كف كاملاً مسطح جهت شروع اجرای سیستم گرمایش كفی در اختیار مجری قرار داده

گرمایش کف انتخاب ما

توسط: alireza در 14-11-1390, 04:34
5

اولین نقطه بدن شما کف پاهایتان است که احساس سرما را درآن بیشتر از سایر نقاط احساس میکنید و این سرما به همه نقاط بدنتان سرایت کرده و همه وجودتان را در بر گرفته است. نیاز شما در این وقت فقط یک منبع انرژی وگرمائی مناسب میباشد که نیاز شما را برطرف کند لذا وقتی به آن منبع دسترسی پیدا کنید ابتداء سعی دارید پاهایتان را گرم کنیدتا سرمای وجودتان گرم شود استفاده گرمایش از کف یکی از نعمات دیگریست که خداوند در وجود انسان به ودیعه گذاشته است

 

 

«گرمایش از کف ممنوع

توسط: alireza در 14-11-1390, 04:29
2
جوابیه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن به خبر «گرمایش از کف ممنوع/ صدا و سیما هنوز تبلیغ می‌کند»

در پی انتشار خبری از سوی سایت خبری معماری‌نیوز مبنی بر ابلاغ دستورالعملی از سوی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن به تمامی سازمان‌های مسکن و شهرسازی کشور که استفاده از سیستم گرمایش از کف را غیرمجاز اعلام کرده است، مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ضمن تکذیب این خبر اعلام می‌دارد که هیچگونه دستورالعملی را دال بر عدم استفاده از سیستم فوق به سازمان‌های مسکن و شهرسازی استان‌ها ابلاغ ننموده است.
تحقیق و بررسی بر روی این سیستم به عنوان یکی از سیستم‌های رایج تاسیساتی از جمله پروژه‌های تحقیقاتی انجام شده در بخش تاسیسات ساختمانی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن است که نتایج حاصل از این تحقیقات به شرح ذیل می‌باشد:

۱- اعطای گواهینامه فنی به لوله‌های پلیمری که قابلیت کاربری در سیستم‌های گرمایش کفی را دارند و الزامات مربوطه را لحاظ می‌نمایند.
۲- برگزاری ۲ کارگاه آموزشی در دو سال اخیر با موضوع گرمایش کفی و ارائه ۱۲ عنوان مقاله و نیز برنامه‌ریزی جهت برگزاری سومین کارگاه آموزشی در خرداد ماه سال جاری به منظور ارائه نتایج تحقیقات صورت گرفته بر روی این سیستم به منظور آشنایی متخصصین و دست‌اندرکاران
۳- چاپ کتاب «لوله‌های پلیمری» نشریه شماره (۴۲۹)، همچنین اقدام برای چاپ کتابی با موضوع سیستم گرمایش کفی تحت عنوان «سیستم گرمایش کفی (انتخاب، طراحی، نصب، راه‌اندازی، سرویس و نگهداری)» (در زیر چاپ می‌باشد.)
۴- برگزاری دو دوره کنفرانس بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و راهبری کمیته علمی آن توسط مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و ارائه مقالات متعدد در خصوص سیستم گرمایش کفی
قبلی بعدی
بالا